Главная › Новости › Спорт остальной
Спорт остальной
Валя Семеренко фінішувала п'ятою в Остерсунді
02.12.2009 1097 0.0 0

У швецькому Остерсунді стартував перший етап Кубка світу, спочатку вступили у боротьбу жінки. Вже на старті в індивідуальній гонці на 15 км порадували українки, троє з яких увійшли до чільної десятки. Валя Семеренко фінішувала п'ятою, відразу за нею розташувалась Оксана Хвостенко, а Олена Підгрушна закінчила виступи десятою.

На старт вийшло 113 біатлоністок й серед них семеро представниць України. Першою старт взяла чешка Магда Розлєрова, серед українок першою на дистанцію пішла Оксана Хвостенко, відразу за нею вирушила Валя Семеренко.

Саме ці двоє наших біатлоністок й показали у кінцевому результаті найкращі результати на трасі серед семи наших представниць. Валентина фінішувала на п'ятій позиції, а Оксана - відразу за нею.

Також дуже порадувала своїм результатом й Олена Підгрушна, котра увійшла до першої десятки. Непоганий результат (20-й) продемонструвала й Віта Семеренко.

Інші три українки Інна Супрун, Лілія Вайгіна-Єфремова та Ніна Карасевіч у підсумку розташувались на 55-й, 76-й та 83-й позиції відповідно. Єфремова відверто провалила стрільбу, особливо на останньому рубежі.

Перемогу в перегонах святкувала господарка Хелена Йонссон з результатом 43:01.4. Більш ніж на 26 секунд від неї відстала її землячка Анна Карін Олофссон-Зідек, третьою фінішу дісталась білоруска Дарья Домрачова.

Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція)