Главная › Новости › Спорт остальной
Спорт остальной
Українські гандболістки на чемпіонаті світу зайняли лише 17-е місце
16.12.2009 926 0.0 0
Національна жіноча збірна України з гандболу завершила свої виступи на чемпіонаті світу, що триває в Китаю. У матчі за 17-18 місця наші гандболістки обіграли команду Кот д’Івуару – 34:29.

Зайнявши третє місце у групі «G» Кубка Президента, підопічні Євтушенка вище 17-го місце вже піднятись не могли. Для того, щоб закінчити чемпіонат на цій позиції, українкам слід було в останній грі у Китії перемагати збірну Кот д’Івуару, інформує «Турнір».

З цим «завданням» наші дівчата впорались, обігравши суперниць з різницею у 5 м’ячів – 34:29. Останній влучний удар на чемпіонаті завдала Ольга Ніколаєнко, яка й стала найкращим снайпером у поєдинку, закинувши 11 м’ячів.

Отже, цей чемпіонат ми завершили аж на 17-у місці, тобто, він вийшов для українок провальним. Нагадаю, що найгіршим показником на турнірах стало 18-е місце у 2001-у році. Найбільшого ж успіху Україна досягла у 2003-у році, зайнявши четверте місце.