Главная › Новости › ЕВРО 2012
ЕВРО 2012
Туристы обогатили Львов на полмиллиарда гривен, больше чем Донецк
29.06.2012 1099 0.0 0


Якщо мер Донецька похвалився прибутком у 300 млн гривень, то у Львові говорять про 500 мільйонів.

Львів прийняв на два матчі менше, ніж Донецьк – проте заробити на футбольному чемпіонаті зумів більше. Принаймні, за підрахунками директора департаменту Євро-2012, місто Лева відвідали понад 400 тисяч туристів і збагатили місто на півмільярда гривень.

«Важливо не втратити того темпу, темпу промоції міста, темпу по залученню туризму і співпраці з туристичним бізнесом», - наголошує директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний.

Після турніру в місті залишаться відремонтовані дороги, новий аеропорт і стадіон.

У летовища справи йдуть непогано – там відкрили з десяток нових рейсів. А от зі стадіоном наразі нема такої фінансової певності. Річний бюджет утримання «Львів-Арени» становить 20 мільйонів гривень. Щоб хоч якось заробити ці мільйони, стадіон планують використовувати не тільки для спорту – організовувати екскурсії, концерти, дискотеки і навіть весілля.

Наразі торгівці символікою розпродують крам за зниженими цінами. Рахують прибутки також власники ресторанів і готелів.

«Напередодні Євро світові медіа створили негативний імідж Україні. Втім, хто таки зважився сюди приїхати – були в захопленні від міста, сервісу, цін тощо», - зазначив гендиректор гостелю, де розміщувалася офіційна делегація УЄФА, Удо Хайне.

«Багато уболівальників обіцяли уже невдовзі знову сюди повернутися. Але наразі це тільки слова, реальної броні ще немає», - додав він.

Що точно є – то це кошти УЄФА, виділені на благоустрій постраждалої внаслідок проведення Євро-2012 території. За ці гроші вже з наступного понеділка почнуть демонтувати фан-зону, потім переорють і заново засіють травою понищені газони, поміняють побиту бруківку та бордюри. Також кілька крісел, що не вцілили на «Львів-Арені», замінять новими.

galsports.com


Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]