Главная › Новости › Баскетбол
Баскетбол
Сборная Украины по баскетболу обыграла чемпиона Европы сборную Франции. ВИДЕО
17.08.2014 1059 0.0 0

Національна збірна України, яка нині готується до чемпіонату світу, провела другий поєдинок на Tournoi International 2014 d’Antibes у Франції.

Франція – Україна 56:63

16 серпня підопічні Майка Фрателло грали з господарями турніру, діючими чемпіонами Європи – збірною Франції. В старті у України вийшли Джетер, Гладир, Липовий, Корнієнко і Натяжко. Рахунок з-за дуги відкрив Желабаль. Українці теж пробували пристрілятися здалеку, однак кидки Липового, Джетера і Гладиря були хибними. Втім, Пух справно приносив очки з ближчої до кошика відстані: коли в середині першої чверті наша збірна вийшла вперед - 7:8, шість з восьми командних очок були на рахунку Джетера. На екваторі десятихвилинки Майк Фрателло змінив п’ятірку – на паркет вийшли Мішула, Забірченко, Пустозвонов, Зайцев і Кравцов. Дві хвилини вони провели без набраних очок, поки на майданчик повернувся Джетер і реалізував перший для України 3-очковий – 11:11. В наступні дві хвилини французи здійснили ривок – 7:0, а крапку в чверті згори поставив Кравцов – 18:13. Другу десятихвилинку розпочали Мішула, Забірченко, Пустозвонов, Зайцев і Кравцов, утім за пару хвилин головний тренер збірної України знову випустив стартову п’ятірку. Останні чотири з половиною хвилини перед великою перервою наші хлопці зіграли 0:11 (7 очок у Джетера і 4 у Натяжка). Тож відпочивати в лідерах пішли українці – 30:33.

Третю чверть розпочали Джетер, Гладир, Липовий, Корнієнко і Натяжко. Нарешті здалеку влучив Сергій Гладир, закинувши свій єдиний з п’яти спроб 3-очковий, а Корнієнко з лінії штрафних робить рахунок 31:38. Таким чином, попередні сім хвилин ігрового часу українці проводять 1:14. Завершує «сухий» період французів з гри Ніколя Батюм. У середині десятихвилинки наші суперники зрівнюють рахунок, однак Максим Корнієнко знову виводить Україну вперед, його підтримує Ігор Зайцев, котрий здобуває 5 очок поспіль. Тож наша команда йде лідером і на останню перерву – 47:49. У четвертій десятихвилинці українці не дозволили господарям турніру здобути навіть десяти очок, добре захищалися, контролювали гру. За хвилину до сирени, коли рахунок був 56:58, важливий 3-очковий реалізував Олександр Липовий, французам лишалося тільки фолити, а Юджин Джетер не хибив з лінії.

Команда Майка Фрателло здобула перемогу над діючими чемпіонами Європи, а вже 17 серпня о 19:00 зіграє зі збірною Філіппін.