Карпати – Хуст 1:0. Карпати з Маркевичем змогли добути перемогу. ФОТО
30.07.2023 464 0.0 0

Карпати – Хуст 1:0

Львівські "Карпати" приймали на своєму полі новачка дивізіону "Хуст" та здобули перемогу – 1:0. Цікаво, що під час зустрічі гості втратили двох гравців - ще в першому таймі з поля було вилучено Мердєєва, а після перерви червону картку побачив перед собою Фляшко.

Додамо, що цей матч став першим поєдинком "Карпат" під керівництвом Мирона Маркевича, який після довгої перерви відновив свою тренерську кар'єру.

Найрезультативнішим матчем дня став поєдинок "Лівого берега" та "Гірника-Спорт". Гості, які минулий сезон завершили на останньому місці, судячи з усього, і в цьому чемпіонаті боротимуться за збереження місця у Першій лізі. Принаймні нищівна поразка на старті (0:5) говорить про те, що в команді, як і раніше, чимало проблем.

"Карпати" - "Хуст" 1:0 (1:0)
Голи : Підлепенець, 23 (1:0)
Попередження : Порох 4; Алвес Невес 73; Чачуа 75 - Мердєєв 5, 37; Павлич 26; Луців В. 45; Фляшко 77, 77
Вилучення : - Мердєєв 37', Фляшко 77'