Главная › Новости › ЕВРО 2012
ЕВРО 2012
Deutsche Welle: день Х для Львова
02.06.2010 831 0.0 0
http://2012ua.net/_nw/53/67341166.jpg

Сьогодні у швейцарському Ньоні, у штаб-квартирі УЄФА відбудеться засідання Наглядової ради, де експерти представлять свій черговий звіт з підготовки інфраструктурних об’єктів до чемпіонату „Євро-2012”.

Тиждень тому експерти УЄФА, представники департаменту з будівництва стадіонів, відвідали Львів та Київ, аби на власні очі побачити хід будівельних робіт на основних об’єктах до чемпіонату. Відомо, що зведення стадіонів у цих двох містах, викликали найбільше занепокоєння. Свої висновки експерти представлять у середу за присутності президента УЄФА Мішеля Платіні та делегацій України і Польщі. Те, що засідання буде визначальним для Львова розуміли всі, і всі готувалися, заявив у коментарі „Німецькій хвилі” заступник губернатора Львівщини з питань підготовки до „Євро 2012” Володимир Губицький.

«Серйозні зрушення»

„Ми налаштовані оптимістично, і в душі упевненні, що чемпіонат в місті залишать. Є серйозні зрушення за останні два місяці, і щодо стадіону, і щодо аеропорту. У нас немає проблем з фінансуванням. Будівельники працюють у три зміни. Все, що потрібно було від нас – все зробили”, - каже Губицький. За його словами, є поступ у будівництві стадіону, нового аеровокзалу та злітної смуги. Представник обласної адміністрації каже, що кардинальні зміни зауважили і експерти УЄФА, про що заявили під час візиту. Інспектори здійснили скрупульозний, глибокий аналіз всіх об’єктів, вимагаючи детальної інформації та оцінки ризиків, додав заступник губернатора.

Надолужити графік

Прискіпливість експертної комісії Губицький пояснює тим, що останнім часом Україна давала багато обіцянок УЄФА, але реально зроблено було мало. Завданням Львова на сьогодні залишається надолужити графік будівництва стадіону, не відставати у зведенні інших інфраструктурних об’єктів.

Джерело: http://www.dw-world.de


Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]