Чемпіонат України 2023-24: Рух - Зоря 2:1. Не обійшлося без сенсації. ФОТО
30.07.2023 500 0.0 0

У першому турі чемпіонату України з футболу не обійшлося без сенсації. Бронзова призерка минулого сезону "Зоря" поступилася у гостях львівському "Руху" - 1:2.

2023-24, Чемпіонат України

Рух - Зоря 2:1 (0:1)

Рух: 32. Ледвій, 93. Роман Віт., 7. Климчук, 10. Притула, 17. Мисик( до 64'), 29. Дідик Р.( до 87'), 35. Едсон Ф., 63. Сапуга, 77. Сич О., 92. Слюбик, 91. Теслюк Д.( до 64')
Заміни: 99. Руніч(від 64'), 9. Квасниця(від 64'), 96. Слюсар Д.(від 87')
Запасні: 79. Паньків, 86. Герета, 4. Холод В., 6. Довгий О., 26. Альваренга, 30. Таллес Б., 22. Карабін, 73. Лях Р.

Попередження: Дідик Р. 37', Сапуга 88'

Зоря: 1. Сапутін, 70. Кирюханцев( до 77'), 55. Джордан( до 84'), 9. Мишньов, 15. Дришлюк, 16. Волошин Ві.( до 59'), 44. Батагов, 47. Вантух, 7. Антюх( до 77'), 31. Русин Н., 91. Алефіренко( до 71')
Заміни: 5. Яцик(від 59'), 19. Бугай(від 71'), 17. Нагнойний(від 77'), 74. Снурніцин(від 77')
Запасні: 30. Турбаєвський, 36. Жилкін, 3. Боль, Тлумак, 6. Гулько

Попередження: Джордан 19', 84', Антюх 3', Волошин Ві. 42', Яцик 65', Мишньов 89'
Вилучення: Джордан 84'

Зоря повела в рахунку на 21 хвилині завдяки одразу двом екс-динамівцям. Антюх на правому фланзі накрутив захисників та зумів прострілити, а Русина ніхто не втримав у центрі штрафного. Перша половина так і завершилась з рахунком 1:0, але вже в середині другого Рух відігрався. Климчук прорвався лівим флангом у штрафний та легенько навісив, а Руніч головою переправив м'яч у ворота.

На 84 хвилині Зоря залишилась в меншості – Джордан отримав другу жовту, а вже через 2 хвилини Климчук ударом з-за меж штрафного забив переможний м'яч.