Главная › Новости › Украина против России в спорте
Украина против России в спорте
Волынь требует переиграть матч с Металлистом
07.12.2014 1493 0.0 0

Поєдинок 10-го туру між «Волинню» та «Металістом» було перервано на 88 хвилині за рахунку після того, як вболівальники вибігли на поле стадіону «Авангард». З цьому приводу футбольний клуб «Волинь» заявляє наступне:

«Ми розуміємо, що дії вболівальників «Волині» були неправомірними і знаємо, що вони підпадуть під санкції з боку органів футбольного правосуддя України. Але у клубі впевнені, що така поведінка прихильників клубу була спровокована надзвичайно упередженим суддівством арбітра Кутакова. Воно робить марними усі старання тренерів, футболістів та інвесторів клубу задля якомога кращого виступу команди в чемпіонаті.

Помилки арбітрів трапляються часто, але ФК «Волинь» наполягає, що арбітраж у матчі нашої команди з «Металістом» був саме упередженим і таким, який істотно вплинув на результат матчу. Відтак ми вимагаємо покарати головного арбітра матчу, а саме: пожиттєво дискваліфікувати арбітра Кутакова Д. В іншому випадку футбольний клуб «Волинь» зніметься із змагань під егідою ОПФКУ «Прем`єр-ліга».

Крім того, звертаючись до Федерації футболу України стосовно санкцій до арбітра Кутакова, ми вимагатимемо перегравання поєдинку «Волинь» - «Металіст», оскільки не вважаємо, що він відбувся за чесного суддівства».

ФК Волинь


Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]