Главная › Новости › Баскетбол
Баскетбол
Украина подала заявку на проведение Евробаскета-2017
21.09.2015 927 0.0 0

Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року. Про заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель.

«Українська сторона не виявила бажання до одноосібного проведення турніру. Однак Україна зберігає шанси прийняти турнір в якості соорганізатора. Заявка знаходиться на розгляді», – сказав Демірель.

Прийом заявок на організацію турніру закінчиться 2 листопада. Потім експертні комісії федерації відвідають всіх претендентів і представлять свої доповіді. ФІБА-Європа буде розглядати всі заявки: від самостійного проведення турніру до партнерських пар. Однак, за словами Деміреля, успіх ЄвроБаскету 2015, що пройшов за формулою «країна-організатор вибирає собі федерацію-партнера», змушує ФІБА-Європа ставити в пріоритет саме такі заявки.

Як і у випадку з нинішнім чемпіонатом, кожна країна зможе подати три типи заявки: на проведення всього турніру, на проведення однієї групової стадії або на проведення однієї групової та фінальної стадій. Цього року груповий турнір ЄвроБаскету проходив у чотирьох країнах – Німеччині, Латвії, Франції та Хорватії. Матчі плей-офф приймав французький Лілль.

Цікаво, що до призначення нового президента ФБУ питання про проведення ЄвроБаскету 2 017 «завис у повітрі». Але як тільки президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський звернувся з ідеєю про проведення в Україні матчів однієї групи, органи влади відразу згадали про ЄвроБаскет.

Источник — Федерация баскетбола Украины


Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]