Главная › Новости › Разное
Разное
Харьковский аэропорт - построить новое, сохранить старое
01.10.2009 1644 5.0 0
http://s56.radikal.ru/i153/0809/98/71441658ee46.jpg

Не дивлячись на глобальну реконструкцію харківського аеропорту, його діючий термінал буде збережено. Старовинна будівля колишнього аеропорту «Основа» є пам’яткою архітектури та після ґрунтовної реконструкції увійде до оновленого аеровокзального комплексу. Про це та інші подробиці будівництва розповів журналістам медіа-туру Інформаційного центру «Україна-2012» заступник директора зі стратегічного розвитку аеропорту «Харків» Віталій Недашковський.

З початку офіційної реконструкції летовища минуло трохи більше двох тижнів, однак харків’янам вже є про що звітувати. На сьогодні активно ведуться роботи над створенням нового двоповерхового терміналу аеропорту (площа 20 000 м кв.). Пропускна здатність споруди дорівнюватиме 13 000 пасажирів на добу, в той час як діючий зараз «історичний» термінал може прийняти лише 2 500 пасажирів. Як і в Києві, на період проведення Євро-2012 у Харкові зведуть тимчасовий термінал пропускною здатністю 10 000 пасажирів на добу.

Поруч із терміналом розпочали розширення перону аеропорту. Наразі на ділянці знято верхній шар ґрунту та ведуться земельні роботи. Розширений перон після завершення реконструкції матиме площу 136 000 м кв., що дозволить вдвічі збільшити кількість місць для літаків.

«До кінця цього року буде визначений план спорудження злітно-посадкової смуги. Можливий такий варіант, що будівництво нової смуги буде для нас більш вигідним, ніж розширення вже існуючої», - повідомив Віталій Недашковський.

Нагадаємо, що реконструкція та будівництво об’єктів, які входять до міжнародного аеропорту «Харків», фінансуються з державного бюджету та за рахунок інвестицій групи «DCH» Олександра Ярославського.

У рамках Державної цільової програми на аеропорт «Харків» виділено 727 млн. грн.. Ці кошти спрямують на спорудження злітно-посадкової смуги та руліжних доріжок, розширення перону та місць для паркінгу літаків, а також таких важливих складових як світло-сигнальної системи та аварійно-рятувальної станції. http://img.ria.ua/photos/ria/news_common/13/1348/134829/134829m.jpg

Інвестиції групи «DCH» складають 509 млн. грн.. За рахунок цих фінансів побудують новий термінал, реставрують існуючий, проведуть реконструкцію привокзальної площі та готелю аеропорту, оновлять інфраструктуру аеропорту, придбають та зведуть тимчасовий термінал.

Інформаційний центр «Україна-2012»

Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]