Главная › Новости › Наши за границей (футболисты, тренера...)
Наши за границей (футболисты, тренера...)
Дикань отправился в Германию лечиться
04.04.2012 1832 0.0 0


Головний лікар збірної України В’ячеслав Попов повернувся з Москви, де у відділенні щелепно-лицевої хірургії провідав травмованого голкіпера національної команди Андрія Диканя і особисто дізнався про характер ушкодження, отриманого гравцем у матчі чемпіонату Росії «Спартак» − «Зеніт».

Переломи зі зміщенням

«В Андрія складний перелом трьох лицевих кісток, − розповів В’ячеслав Дмитрович, − дуги нижньої щелепи, основи верхньої щелепи і кістки, котра формує очницю. Переломи − без зміщення, однак з розходженням кісток».

Лікування у Німеччині

Андрію Диканю призначене оперативне лікування: воротар уже вилетів до Німеччини, де йому буде накладено спеціальні пластини та штифти для фіксування зламаних кісток. За словами лікаря збірної України, якщо не буде ускладнень, термін госпіталізації гравця складатиме 5 тижнів: «Лише після цього можна буде говорити про початок якось індивідуальної роботи. Однак не слід забувати, про небезпеку отримання повторного ушкодження в разі навіть влучання м’яча після потужного удару, не кажучи вже про можливі стики».

Cправжній боєць

В’ячеслав Попов відзначив психологічну врівноваженість воротаря збірної, попри непросте випробування, яке випало на його долю: «Я розмовляв з Андрієм, він тримається дуже стійко, не піддається жодним панічним настроям.  Зараз його фізичний стан − задовільний. Дикань − справжній боєць, і тому його психологічний стан я би оцінив як цілком нормальний», - підсумував головний лікар «синьо-жовтих».

www.ffu.org.ua


Комментарии (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]