Спорт остальной
УБЛ "Черкаські Мавпи" - БК "Грифони" 67:73
17.11.2008 1620 0.0 0

"Черкаські Мавпи" - БК "Грифони" 67:73

Якщо хтось думав, що Грифони приїхали до Черкас спокійнісінько поступитись «Мавпам», то він помилявся. Першої чверті виявилось достатньо, щоб зрозуміти той факт, що навіть після впевненої перемоги над «Одесою» на «Мавп» чекає важкий поєдинок.
Першу чверть для «Мавп» частково «зробив» активний та всюдисущій Кольєвіч, який встиг закинути більше половини очок (11), набраних Мавпами за чверть. У «Грифонів» закидали усі потроху, що дозволило їм закінчити першу чверть з відставанням лише у один три очковий (18:15).

Захист обох команд працював досить агресивно, саме цим і пояснюється досить невеликий рахунок перших двох чвертей. За таких умов «Грифони» абсолютно спокійно накидали «Мавпам» 15 очок і пішли на велику перерву з 2-очковою перевагою (28:30) – активізувались Синицький та Слек, який відмітився шикарним Данком, який зірвав оплески навіть вболівальників «Мавп». За результатами перших двох чвертей «Грифони» були сильніші під щитами та влучнішими в кидках з гри. Можливо, таку неочікувану гру «Мавп» в чомусь пояснює відсутність на паркеті Фелікса Коядіновіча, який травмувався у матчі з «Одесою».

Кошмар для «Мавп» почався у на початку третьої чверті, і кошмар цей уособлювали кримський серб Мілєтіч, який своїми влучними кидками повели «Грифонів» у 10-очковий відрив, на який «Мавпи» не змогли відповісти. Показовим є той факт, що протягом п’яти хвилин підопічні Йовіца Арсіча не могли закинути. Добивати «Мавп» взявся маленький Яне Петровські, який по повній затягав захист «Мавп».

На останній хвилині у «Мавп» з’явився шанс врятувати гру, але серія помилок у захисті та хронічні невлучання «Мавп» і «Грифони» везуть додому перемогу 64:70, другу у цьому сезони для сімферопольської команди.

Головний тренер «Черкаських Мавп» Йовіца Арсіч:

"Ми заслужили цю поразку, тому що не грали, як команда. Ми припустились багато помилок у захисті і не закидали легкі м’ячі. Можна назвати цю гру найгіршою в цьому сезоні. Ця поразка доводить, що в чемпіонаті немає легких ігор, і грати всі ігри на високому рівні дуже важко.

Щодо гри Кольєвіча, скажу, що на початку матчу він намагався грати в організації атаки, але потім більше кидав сам, оскільки у тих же Лохманчука і Полторацького кидок не йшов".

Гравець “Черкаських Мавп” Мільян Пуповіч: “Ми не розпочали гру, як мали то зробити. Потім не виконали роботу під щитами і програли у підпираннях.
Взагалі хлопці грали самі на себе і ми не були командою.

Якщо початок взагалі був повним провалом, то другу половину в принципі грали більш-менш нормально. Ще я б сказав, що є претензії до рефері. Вони не свистіли важливі для нас фоли. Окрім нагоди використати їх, це просто нервує команду. Це все. …Ми не бігли і виглядали, як стрітболісти.

А “Грифони” не погана команда і ми про це знали. Це підтверджують результати їх останніх ігор з Києвом та Одесою.”

Головний тренер БК "Грифони" Саша Вржина:

"Ми готувалися до гри проти основних гравців: Драгойловіч, Кольєвіч та Коядіновіча, якого сьогодні Черкасам дуже не вистачило.  Враховуючи відсутність саме цього гравця, ми будували захист. Була установка прикривати Драгойловіча, на що було віддано багато зусиль. Кольєвіч нам забив багато складних м’ячів. Команда виконала всі мої вказівки і я задоволений.

Взагалі «Грифони» на підйомі вже кілька ігор і сьогодні також зіграли розумно. Ця перемога дасть моїм гравцям емоційний стимул. Головне, щоб не розслабилися. Попереду багато роботи конкретно над баскетболом, а не психологією".

Гравець БК “Грифони” Тимур Євсеєвічев: “Нарешті закінчилася наша чорна полоса. Ми програли кілька кінцівок матчів, а сьогодні перемогти допоміг настрой.  Тренер налаштовував нас на сильний захист, у якому чим менше пропустимо, тим більше буде можливостей забивати.
У цьому складі команда вже почала відчувати себе одним цілим.”

тренер: Вржина Саша

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки